Nejčastější dotazy

Jak dál po přihlášení?
Stačí přijít do nejbližší hodiny po přihlášení a vyzkoušet si ji. Přihláška je nezávazná. Po první absolvované lekci, kde zjistíte, zda Vám program vyhovuje, si případnou platbou (viz. níže) přihlášku teprve závazně potvrdíte. Není tedy nutné platit kurz předem. V případě, že se nedostavíte do nejbližší hodiny, bude přihláška smazána.
Co když se po přihlášení nebudeme moct z nějakého důvodu zúčastnit nejbližší hodiny?
Jestli po přihlášení nemůžete přijít do nejbližší hodiny, stačí trvající zájem potvrdit e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rezervace přihlášky Vám bude prodloužena. Výše částky za kurz se však stanovuje podle data přihlášky.
Mám omlouvat neúčast v průběhu kurzu?
Pokud jste nezávaznou přihlášku už potvrdil/a platbou, není nutné neúčast dítěte v průběhu kurzu omlouvat.
Jak při předčasném ukončení kurzu nebo při dlouhodobé absenci?
Pokud nemůže Vaše dítě dále v kurzu pokračovat, lze jej odhlásit. Částka, která Vám bude vrácena, se stanovuje poměrem dle data odhlášení. Z takto stanovené vratky však ještě bude odečtena částka ve výši dvou hodin.
O vrácení části peněz zaplacených lekcí lze požádat v případě nemoci delší než 14 dnů po předložení lékařské zprávy - vrácena bude částka za třetí a další hodiny absence a to do ukončení nepřítomnosti.
Co na sebe a s sebou?
Určitě tričko, kraťase na cvičení a čistou sálovou obuv, která nezanechává stopy na podlaze. V zimním období děti snesou tepláky (to se týká zejména centra na Plovdivské). Láhev s pitím je taky důležitá.

Jak s platbou?
Platba je možná jen převodem.
Není nutné platit kurz předem (viz. výše).
Pokud se rozhodnete po zkušební hodině dále nepokračovat, lekce byla pro Vás zdarma. V opačném případě je nutné kurz uhradit převodem na účet do následující hodiny po první absolvované lekci (bude započítána i zkušební lekce).
Výše částky za kurz se stanovuje podle data přihlášky.
V případě přihlášení v průběhu kurzu se pololetní částka stanovuje poměrem dle data přihlášky. Přejít na kompletní ceník.
Kde se dozvím platební údaje pro převod?
Platební údaje Vám pošlu emailem po přihlášení. Na stránkách nejsou uvedeny.
Jakým způsobem dostanu doklad o platbě?
Doklad o platbě Vám bude zaslán na kontaktní mail nebo předán přímo v hodině.

Jak je to s fotografováním a nahráváním?
S přihláškou dáváte souhlas s pořízením fotografií a video nahrávek Vás i Vašeho dítěte z lekcí cvičení programu „Cvíčo U Medvěda“. Ty mohou být použity k propagaci programu (internet, plakáty, letáky).
V případě nesouhlasu, je nutné zaslat e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Co když si nepřejeme, aby naše dítě bylo natáčeno a fotografováno?
V takovém případě stačí zaslat e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Text může případně znít takto: Nesouhlasím s pořizováním fotografií, audio a video záznamů nás i našeho dítěte + jméno dítěte a hodina, ve které dítě cvičí. Mail lze poslat i ze stránky Kontakty a centra.
Jak je to s GDPR?

Spolu s přihláškou jste dali souhlas se zpracováním a archivací osobních údajů uvedených v přihlášce.
Provozovatel programu „Cvíčo U Medvěda“ bude s osobními údaji nakládat podle obecného nařízení GDPR (nařízení (EU) 2016/679).

Tyto osobní údaje budou provozovatelem cvičení zpracovány za účelem zajištění komunikace s rodiči a to při situacích vyžadující tuto komunikaci, v organizačních případech, a také pro nabídku akcí tohoto tělovýchovného programu. Některé z těchto údajů budou zpracovány pro účely daňové evidence (faktury, příjmové doklady).

Poskytnuté osobní údaje budou archivovány jen po dobu docházky dítěte do kurzu (při předčasném ukončení kurzu budou ihned smazány) s výjimkou údajů, které jsou nutné k archivaci pro daňovou evidenci (jméno, příjmení, bydliště, datum narození – zákon 586/1992 Sb. paragraf-7b).

Je v ceně úrazové pojištění?
Součástí ceny není úrazové pojištění.

Kontakty:
Přejít na Kontakty a centra.